Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini-piłka ręczna chłopców
I miejsce (złoty medal) |
Skład drużyny chłopców:
Rafał Samp
Tomasz Nadolny
Andrzej Balmas
Karol Królik
Adrian Borowski
Marek Pierepienko
Aleksander Mizera
Patryk Rombel
Łukasz Szrama
Michał Turoń
Dawid Ziółkowski
Łukasz Piotrowski |
Opiekun:
Marek Woronowicz |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Piłka nożna chłopców
I miejsce (złoty medal) |
Skład drużyny chłopców:
Sławomir Sroka
Paweł Karpowicz
Libiatowski
Borowski
Simson
Sulej Przemysław
Piotr Graczkowski
Marcin Serdacki
Tomasz Klejszmit |
Opiekun:
Maciej Walenczewski |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Piłka ręczna dziewcząt
I miejsce (złoty medal) |
Skład drużyny dziewcząt:
Ewa Zdziennicka
Kamila Fijałkowska
Małgorzata Deuter
Alicja Ludzkowska
Marta Zip
Agnieszka Droń
Agnieszka Korczyc
Alicja Jackiewicz |
Opiekun:
Jerzy Zdziennicki |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Pchnięcie kulą dziewcząt
I miejsce (złoty medal) |
Ewa Zdziennicka |
Opiekun:
Jacek Kargol |
Wojewódzkie Igrzyska młodzieży Szkolnej
Sztafety pływackie dziewcząt klas III-VI i VII-VIII
I miejsce (złoty medal) |
|
Opiekun:
Bożena Biernat
Maciej Walenczewski |
Mistrzostwa Makroregionu Pomorskiego
Piłka ręczna chłopców
II miejsce (srebrny medal) |
Skład drużyny chłopców:
Rafał Samp
Tomasz Nadolny
Andrzej Balmas
Karol Królik
Adrian Borowski
Marek Pierepienko
Aleksander Mizera
Patryk Rombel
Łukasz Szrama
Michał Turoń
Dawid Ziółkowski
Łukasz Piotrowski |
Opiekun:
Marek Woronowicz |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafety pływackie dziewcząt klas III - IV
II miejsce (srebrny medal) |
|
Opiekun:
Marek Woronowicz |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Piłka nożna halowa Klas VI
III miejsce (brązowy medal) |
Skład drużyny chłopców:
Sławomir Sroka
Paweł Karpowicz
Libiatowski
Borowski
Simson
Sulej
Piotr Graczkowski
Marcin Serdacki
Tomasz Klejszmit |
Opiekun:
Maciej Walenczewski |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dwubój nowoczesny
II miejsce (srebrny medal) |
Skład drużyny:
Monika Papaj
Paulina Duda
Grzegorz Grafowski
Tomasz Klejszmit |
Opiekun:
Jacek Kargol |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini piłka koszykowa
IV miejsce |
|
Opiekun:
Maciej Walenczewski |
Mini Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej chłopców w Kępnie
III miejsce (brązowy medal) |
Skład drużyny chłopców:
Rafał Samp
Tomasz Nadolny
Andrzej Balmas
Karol Królik
Adrian Borowski
Marek Pierepienko
Aleksander Mizera
Patryk Rombel
Łukasz Szrama
Michał Turoń
Dawid Ziółkowski
Łukasz Piotrowski |
Opiekun:
Marek Woronowicz |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Pchnięcie kulą dziewcząt
III miejsce (brązowy medal) |
Ewa Zdziennicka |
Opiekun:
Jacek Kargol |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dwubój nowoczesny
III miejsce (brązowy medal) |
Skład drużyny:
Piotr Jewgiejuk
Sebastian Kaza
Joanna Koralewska
Małgorzata Buchowiecka |
Opiekun:
Jacek Kargol |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
L.A. drużynowe dziewcząt
V miejsce |
Skład drużyny:
Marta Pawłowska
Monika Chodór
Alicja Ludzkowska
Agnieszka Balmas
Agnieszka Korczyc
Ewa Zdziennicka
Monika Papaj
Agnieszka Droń
Alicja Jackiewicz
Małgorzata Buchowiecka
Paulina Duda |
Opiekun:
Jacek Kargol |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
L.A. drużynowe chłopców
V miejsce |
Skład drużyny:
Szymon Błaszkiewicz
Tomasz Klejszmit
Robert Zaworski
Sebastian Kaza
Grzegorz Grabowski
Jarosław Kulesz
Robert Mazurowski
Cezary Laskowski
Sławomir Sroka
Seweryn Rędziński |
Opiekun:
Jacek Kargol |