Zawody o mistrzostwo miasta w koszykówce

W dniu 22 marca 2010r.  w  ramach Gimnazjady odbyły się  mistrzostwa miasta Kwidzyna w piłce koszykowej dziewcząt. Wystartowały 3 gimnazja: Gim1, Gim2 i Gim3. Oto wyniki:

I miejsce- Gimnazjum nr 2
II miejsce- Gimnajzum nr 3
III miejsce- Gimnazjum nr 1.

Nasza drużyna będzie brała udział w rozgrywkach powiatowych, które odbędą się w naszej szkole, dnia 8 kwietnia br.  o godz. 1030. ZAPRASZAMY!

Życzymy powodzenia!

Półfinały piłki ręcznej

W dniu 16 marca 2010r.  na obiektach sportowych  przy Gimnazjum nr 2 odbyły się półfinały województwa pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wystartowały drużyny z Malborka, Sztumu, Sztutowa i Kwidzyna. Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego Gimnazjady, który odbedzie się w naszej szkole, w dniu 31marca br. o godz. 1000.  ZAPRASZAMY!!

Życzymy powodzenia w finałach.

Zawody o mistrzostwo powiatu

W dniu 2 marca 2010r.  w Sadlinkach odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna dziewcząt wygrała zawody i awansowała do półfinału wojewódzkiego Gimnazjady, który odbedzie się w naszej szkole, w dniu 16 marca br.

Życzymy powodzenia w półfinałach.

W dniu 3 marca 2010r. drużyna chłopców wywalczyła II miejsce.

Zawody o mistrzostwo miasta Kwidzyna

8 lutego 2010 r., w ramach Gimnazjady, odbyły się zawody w piłkę ręczną dziewcząt o mistrzostwo miasta Kwidzyna. Organizatorem była nasza szkoła. W zawodach wystartowały 3 gimnazja: Gim1, Gim2 i Gim3. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Oto wyniki:

I miejsce- Gimnazjum nr 2
II miejsce- Gimnajzum nr 3
III miejsce- Gimnazjum nr 1.

Tym samym, drużyna dziewcząt zapewniła sobie udział w mistrzostwach powiatu kwidzyńskiego, które odbędą się 2 marca br. w Sadlinkach.

9 lutego 2010 r., w ramach Gimnazjady, odbyły się zawody w piłkę ręczną chłopców o mistrzostwo miasta Kwidzyna. W wyniku rozgrywek pomiędzy drużynami gimnazjalnymi zwyciężyła reprezentacja chłopców z Gimnazjum nr 2. Drużyna chłopców  walczyć będzie o mistrzostwo powiatu w dniu 3 marca br. Gospodarzem będzie Gimnazjum nr 2.

Gratulujemy i czekamy na kolejne wyniki!

Finał Wojewódzki w sztafetach pływackich

5 lutego  2010 r. w Wejherowie odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w sztafetach pływackich. dziewcząt i chłopców. Sztafetę stanowiło po 3 uczniów i 3 uczennic z każdego poziomu klas. W zawodach udział wzięło 13 drużyn dziewcząt i 14 chłopców. Nasza sztafeta dziewcząt zajęła VI miejsce a chłopców  IX. Sztafetami opiekowały się p.A. Slota i L. Mizera.

Dziewczęta w składzie:

Król Miłosz
Ciski Aleksander
Kufel Norman

Gratulujemy naszym drużynom sukcesu.

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu

13 stycznia 2010 r. odbyły sie mistrzostwa powiatu w sztafetach pływackich. Nasze dwie sztafety zajęły  I miejsca i tym samym awansowały do finału. Nasza szkoła była organizatorem mistrzostw powiatu. Czekamy na wyniki finału.

Finał Wojewódzki w szachach

30 października 2009 roku odbył się finał Wojewódzki Gimnazjady w szachach. Zawody poprzedzone były eliminacjami powiatowymi i półfinałowymi, gdzie zajmowaliśmy I miejsce. W finale WGMS zajęliśmy wysokie IV miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie:
Miłosz Król
Klimek Anna
Jaremko Alicja
Radmerska Agata
Stawicki Michał

Gratulujemy naszej drużynie sukcesu.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2 października 2009 r. w Kwidzynie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkolna reprezentacja dziewcząt wygrała zmagania powiatowe i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego. Finał odbył się 21 października 2009r. w Garczynie, gdzie drużyna zajęła XIII miejsce.

Dziewczęta w składzie:
Żołądkiewicz Karolina