[wstecz]

Wyszczególnienie
i miejsce
Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko nauczyciela

Finał
Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej


piłka ręczna dziewcząt
I miejsce

VI miejsce w Mistrzostwach Polski

Skład drużyny:
Heromińska Wiktoria
Guziewicz Martyna
Przychodzka Klaudia
Hiszczyńska Marta
Piątkowska Aleksandra
Schreiber Katarzyna
Kominek Julita
Wróbel Paula
Trojakowska Katarzyna
Łupaczewska Zuzanna
Koper Andżelika
Babicka Dominika
Kupc Julia
Sandra Guziewicz
Borowska Dominika
M. Balawejder
M. Kupc
B. Jadach

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


sztafetowe biegi przełajowe chłopców
V miejsce

Skład drużyny:
Wiktor Pliszczyński
Hipolit Kalczuk
Mateusz Wiśniewski
Alan Guziewicz
Jan Dembowski
Patryk Dembowski
Bartosz Studziński
Adrian Dymik
Oskar Jarek
Dominik Podhajny
Nikodem Kutyła
A. Babicka
P. Rombel
M. Rutkowski

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
XIII miejsce

Skład drużyny:
Ewelina Pudlis
Oliwia Redzińska
Aleksandra Machalewska
Karolina Jaworska
Klaudia Knabe
Wiktoria Heronimska
Julita Kominek
Kaja Mazurek
Klaudia Przychodzka
Natalia Nowik
Roksana Kosmala
M. Balawejder
L. Mizera
M. Kupc
B. Jadach

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


sztafety pływackie dziewcząt
II miejsce

Skład drużyny:
Zielińska Weronika
Karaszkiewicz Martyna
Czajka Aleksandra
Pałdyna Maria
Tandecka Marta
Szerszeń Wiktoria
Karaszkiewicz Daria
Kędziora Martina
Jaworska Karolina
Machalewska Aleksandra
Ślusarska Julia
M. Mizera
B. Jadach
A. Słota
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady
szachy
III miejsce
Woelk Dominika
Kacper Lasota
Marysia Redmerska
Jakub Redmerski
M. Rutkowski
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady
tenis stołowy
VI miejsce
. M. Walenczewski
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady
indywidualne biegi przełajowe
bieg 2000 m
I miejsce
Wiśniewski Mateusz P. Rombel

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


koszykówka chłopców
III miejsce

Skład drużyny:
Filip Stryjewski
Bartosz Maślany
Kacper Lasota
Michał Oleksy
Wiktor Pliszczyński
Kacper Obód
Hipolit Kalczuk
Krzysztof Białkowski
Michał Dudkiewicz
Kacper Kasprzyk
Nikodem Szpakowski
Jakub Pajewski
A. Babicka

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


piłka ręczna chłopców
IV miejsce

Skład drużyny:
Guziewicz Alan
Płoszaj Sebastian
Gmiński Jakub
Karasiewicz Przemek
Studziński Bartek
Zacharski Dawid
Dembowski Patryk
Dembowski Jan
Kosmala Mateusz
Orlich Łukasz
Zwierzyński Kamil
Kutyła Nikodem
Miklewicz Kacper
P. Rombel
M. Rutkowski

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady


koszykówka dziewcząt
VI miejsce

Skład drużyny:
Heromińska Wiktoria
Guziewicz Martyna
Hiszczyńska Marta
Piątkowska Aleksandra
Schreiber Katarzyna
Kominek Julita
Łupaczewska Zuzanna
Babicka Dominika
Gajko Karolina
Łupaczewska Zuzanna
Hiszczyńska Marta
M. Kupc
B. Jadach

Finał Powiatu Wojewódzkiej Gimnazjady


siatkówka chłopców
I miejsce

Skład drużyny:
Podhajny Dominik
Oleksy Michał
Lasota Kacper
Hyla Wojciech
Walenczewski Piotr
Kogut Maciej
Dembowski Jan
Dembowski Patryk
M. Rutkowski
A. Babicka
P. Rombel