Wyszczególnienie i miejsce |
Nazwisko i imię ucznia | Imię i nazwisko nauczyciela |
Finał sztafetowe biegi VIII miejsce |
Skład drużyny: Wiktoria Janiszewska Oliwia Rędzińska Klaudia Kominek Paulina Winiewska Julia Siuda Nadia Bartosiak Aleksandra Machalewska Karolina Jaworska Julia Wydryszek Zuzanna Łupaczewska Patrycja Rączkowska |
M. Balawejder |
Finał sztafety pływackie dziewcząt IV miejsce |
Skład drużyny: 1.Szerszeń Wiktoria 2.Pałdyna Marianna 3.Tandecka Marta 4.Ślusarska Julia 5.Karaszkiewicz Daria 6.Kędziora Martina 7.Machalewska Aleksandra 8.Łaszcz Julia 9.Nikola Olszewska 10.Weronika Muzolf 11.Wróblewicz Julita 12.Zalewska Aleksandra |
B. Biernat |
Finał sztafety pływackie chłopców VII miejsce |
Skład drużyny: 1.Czop Michał 2.Czop Filip 3.Kapica Hubert 4.Mordzon Michał 5.Aniołkowski Krystian 6.Krzywdziński Jakub 7.Czubała Radosław 8.Kurek Jakub 9.Kobylarz Michał 10.Urbanowicz Kacper 11.Kołodziej Jakub 12.Miklewicz Kacper |
A.Słota |
Finał szachy II miejsce |
Jakub Redmerski Maria Redmerska Marcin Szwedowski Kacper Lasota Jakub Chatys |
Opieka na zawodach: Mieczysław Rutkowski |
Finał koszykówka chłopców IV miejsce |
Skład drużyny: Adrian Matyszewicz Adrian Łukaszewicz Mateusz Falkowski Adrian Posim Łukasz Gumkowski Paweł Drypa Adrian Kichler Filip Stryjewski Michał Oleksy Krzysztof Białkowski Kacper Obód Kacper Lasota |
A. Babicka M. Walenczewski |
Finał piłka ręczna dziewcząt III miejsce |
Skład drużyny: Alicja Pękala Klaudia Kominek Weronika Orlich Klaudia Klawińska Julia Siuda Paulina Wiśniewska Paulina Szyca Weronika Grabowska Maja Witkowska Nadia Bartosiak Katarzyna Czop Martyna Guziewicz Wiktoria Heromińska Marta Hiszczyńska Dominika Babicka |
M. Balawejder M. Kupc |
Finał piłka ręczna chłopców II miejsce |
Skład drużyny: Kwiatkowski Filip |
M.Rutkowski |
Finał indywidualne biegi przełajowe |
Mateusz Wiśniewski |
P. Rombel |
Półfinał piłka nożna chłopców IV miejsce |
M. Walenczewski |
|
Finał Powiatu lekkoatletyka II, III miejsce |
A.Babicka |
|
Finał Powiatu sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt I miejsce |
Skład dziewcząt: |
|
Finał Powiatu sztafetowe biegi przełajowe chłopców II miejsce |
Skład chłopców: | A.Babicka M.Rutkowski P. Rombel M. Walenczewski R. Makul |
Finał Powiatu uni-hokej- III miejsce |
M.Balawejder |
|
Finał Powiatu tenis stołowy |
|
A. Słota B. Jadach |
Finał Powiatu piłka nożba chłopców |
Skład drużyny:
|
M.Walenczewski R. Makul |
Finał Powiatu siatkówka dziewcząt |
Skład drużyny: |
M.Balawejder |
Wojciech Przysowa |
|
Adam Gajewski |
|
Kacper Adamczyk |
|
Paweł Wierzba |
|
Jędrzej Wojciechowski |
|
Miłosz Pich |
|
Michał Łubiński |
|
Damian Jaranowski |
|
Jakub Zulewski |
|
Krzysztof Turowicz |
|
Arkadiusz Gebel |
|
Bartosz Pietras |