[wstecz]

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Świat Brył”


Dnia 1 czerwca 2012 r. w Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie, odbył się IV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Świat Brył”. Gimnazjum nr 2 reprezentowała drużyna, wyłoniona w drodze eliminacji szkolnych, w składzie: Mateusz Wróblewski kl. IIIc, Walas Kamila kl. IIIc oraz Jabłonowski Piotr kl. IIId.
W konkursie wzięły udział 3-osobowe drużyny z czterech gimnazjów z powiatu kwidzyńskiego.

Wyniki drużyn:
I miejsce: drużyna z Gimnazjum Społeczne w Kwidzynie,
II miejsce: drużyna z Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie,
III miejsce: drużyna z Gimnazjum w Sadlinkach.
Wyniki indywidualne:
I miejsce: Firlej Paweł (Gimnazjum Społeczne w Kwidzynie),
II miejsce: Wróblewski Mateusz (Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie),
III miejsce: Kapuścińska Karolina (Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie).

GRATULUJEMY!!

XI Powiatowy Konkurs Czytelniczy


30 maja 2012 r. odbył się XI Powiatowy Konkurs Czytelniczy. W tym roku młodzież miała okazję poznać bliżej problemy bohaterów książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Uczniowie prezentowali wybrany przez siebie fragment jednego z utworów pisarki. Następnie odpowiadali pisemnie i ustnie na pytania dotyczące treści: „110 ulic”, „220 linii”, „13 poprzecznej”, „Wystarczy, że jesteś”.
W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z 6 szkół: w Gardei, Kwidzynie, Liczu, Nebrowie Wielkim, Nowym Dworze.
I miejsce zajęła Anna Kucharska z Licza,
II miejsce Magdalena Dzwonkowska z Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie,
III miejsce Marta Trzaska z Nebrowa Wielkiego.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.


GRATULUJEMY!!

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój”


XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój”, organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury, jest adresowany do młodych ludzi zainteresowanych sztukami plastycznymi, którzy za pomocą prac plastycznych mogą wypowiedzieć się na temat otaczającej rzeczywistości i podpowiedzieć nie tylko dorosłym, ale również swoim rówieśnikom jak postępować, by uczynić świat piękniejszym, spokojniejszym oraz przyjaznym.

Na tegoroczny konkurs zostały nadesłane 453 prace plastyczne z całej Polski. Wśród wyróżnionych prac znalazły się prace naszych uczennic. Są to:
Agata Łapińska,
Klaudia Skorna,
Julia Bania.

GRATULUJEMY!!

XXVII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej


21 maja 2012 roku w Sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku rozstrzygnięty został XXVII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej. W jury konkursu zasiedli poeci, pisarze, dziennikarze, krytycy literaccy, pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Pomorskiej w Słupsku i nauczyciele poloniści. Przewodniczącą tego szacownego gremium od wielu lat jest znana poetka Wanda Chotomska, według której słupski konkurs to największa w kraju impreza kulturalna poświęcona młodym talentom literackim, promująca dziecięcą i młodzieżową twórczość. W tym roku na konkurs nadesłano 9321 zestawów tekstów literackich z 402 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski oraz 421 wierszy i opowiadań młodzieży polonijnej z 36 szkół w Stanach Zjednoczonych i 112 utworów literackich z 3 szkół w Berlinie.
Tym bardziej miło nam poinformować, że dwie uczennice z naszego gimnazjum zostały nagrodzone w tym konkursie. Laureatką została Kamila Walas z klasy IIIc, zaś wyróżnienie zdobyła Zuzanna Gajko z klasy Ii.

 

XI Powiatowy Konkurs Poetycki „Barwy stadionów”


17 maja 2012 roku w Zespole Szkół w Ryjewie został rozstrzygnięty XI Powiatowy Konkurs Poetycki „Barwy stadionów”. Ocenie jury podlegały utwory poetyckie o tematyce związanej z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli w tym konkursie czołowe lokaty:


I miejsce – Wiktoria Paciorek z kl. II c
II miejsce – Karolina Obuchowska z kl. II c
III miejsce – Zuzanna Gajko z kl. I
wyróżnienie– Kevin Banach z kl. II c

 

GRATULUJEMY!!

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Dnia 11 V 2012 r. odbył się w Nowym Dworze I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa z klas III w składzie: Karol Budek III e, Kinga Jaworska III d, Piotr Jabłonowski III d. Uczniowie wykonywali różnorodne zadania: dopasowywali określenia do poszczególnych organów władzy, musieli także scharakteryzować różne formy państw we współczesnym świecie oraz różne reżimy polityczne. Następnie rozwiązywali krzyżówkę dotyczącą władzy i konstytucji. Kolejne zadanie polegało na zapoznaniu się z zasadami rządzenia w wylosowanym państwie i zmierzeniu się z sytuacją kryzysową w tym państwie w myśl powyższych zasad. Ocenie podlegał również wykonany wcześniej przez uczniów herb Polski. Za wszystkie zadania grupa otrzymała najwyższą punktację spośród startujących drużyn i zdobyła I miejsce.

GRATULUJEMY!!

Poezja Wisławy Szymborskiej


11 maja 2012 r. w Ryjewie odbył się VI Powiatowy Konkurs Recytatorski pt.: "Nic dwa razy…" Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wybranego utworu Wisławy Szymborskiej.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:
II miejsce- Wiktoria Sarzyniak z kl. IIIc oraz Adam Walkiewicz z kl. IIh
III miejsce- Klaudia Tubaja z kl. IId
wyróżnienia- Radosław Bojarczuk z kl. IIIb oraz Aleksander Dubas z kl. IIIe.

Przyznano również dwie NAGRODY SPECJALNE: dla Stefanii Zdral z kl. IIg od JURY oraz dla Ani Jankowskiej z kl. IIh od Dyrektora GOK-u.

GRATULUJEMY!!

X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji „La France en 10 symboles”


X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji „La France en 10 symboles” odbył się w Gdańsku, dnia 10 maja 2012 r. Został on zorganizowany przez Pałac Młodzieży. Nad całością, patronat honorowy pełniła pani Monika Tarnowska – Konsul Honorowa Francji w Gdańsku. Od uczestników konkursu wymagał on znajomości 10 tematów: Napoleon, Victor Hugo, Impresjoniści, Wieża Eiffla, Citroen C2, TGV, Asterix, moda, sery, kogut oraz języka francuskiego dla początkujących (poziom A1).
Drużyna z naszej szkoły w składzie: Agata Redmerska i Wiktoria Sarzyniak z kl. IIIc zdobyły I miejsce.

„Bory Tucholskie w oczach dziecka”


Uroczystym wręczeniem nagród laureatom zakończyła się w dniu 30 marca 2012r. XXII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bory Tucholskie w oczach dziecka”. Nadesłano 848 prac z 49 szkół. Nasi gimnazjaliści, jak co roku, zdobyli w nim nagrody i wyróżnienia.
Oto wyniki:
I miejsce – Klaudia Skorna
III miejsce - Teresa Solomon
Wyróżnienia: Sabina Ściążko i Daniel Zielonko

Gratulujemy!!

„Liczby na co dzień”"


Dnia 24 marca 2012 r. w Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie, odbył się XI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych gimnazjum „Liczby na co dzień”. Gimnazjum nr 2 reprezentowała drużyna, wyłoniona w drodze eliminacji szkolnych, w składzie: Bollin Bartłomiej kl. If, Goc Kacper kl. Ig,  Myrcha Jędrzej kl. Ii.

W czasie trwania w/w konkursu uczniowie naszego Gimnazjum zajęli I miejsce drużynowo oraz indywidualnie:
I miejsce: Bollin Bartłomiej,
II miejsce: Myrcha Jędrzej,
V miejsce: Goc Kacper.

Gratulujemy!!

Turniej BRD


Dnia 23 marca 2012r. w naszym gimnazjum odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna Gim-2 zajęła I miejsce i będzie reprezentowała miasto Kwidzyn na etapie powiatowym.
Skład drużyny: Adam Majerowicz(3b), Marcin Wódz(3f), Nikolas Dąbrowski(2a).

Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie powiatowym!

Diecezjalny Konkurs Recytatorski


22 marca 2012 r. odbył się etap dekanalny Diecezjalnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniowie recytowali w trzech grupach wiekowych: klasy I-III i IV-VI- szkoły podstawowe oraz klasy I-III gimnazjum. Z każdej grupy wiekowej komisja mogła wytypować jednego uczestnika. Naszą szkołę podczas konkursu diecezjalnego będzie reprezentował Radosław Bojarczuk z kl. III b.

Gratulujemy!!

Proza i poezja światowa


19 marca 2012 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: Proza i poezja światowa. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie utworu poetyckiego oraz fragmentu prozy. Wielu uczniów przygotowało wspaniałe interpretacje swoich tekstów.
A oto wyniki:
I miejsce- Adam Walkiewicz z kl. II h
II miejsce- Karolina Rentflejsz z kl. III d i Wiktoria Szarzyniak z III c
III miejsce- Radek Bojarczuk z kl. III b i Filip Krzysztofiak z kl. Ii
IV miejsce- Ania Jankowska z kl. II h, Wiktoria Zaleska z kl. III e, Jędrzej Myrcha z kl. I i, Stefania Zdral z kl. II g oraz Patrycja Żak z kl. I e.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie powiatowym.

Wyniki konkursu "Maryja Matką Kościoła"


W szkolnym etapie konkursu: Maryja Matką Kościoła największą liczbę punktów zdobyły:
1. Alicja Bakierska – kl. II f
2. Patrycja Burnowska – kl. III b

W dniu 15 marca o godz. 14.30 w naszej szkole odbył się etap dekanalny konkursu Maryja Matką Kościoła. Wzięło w nim udział 4 uczniów.

Do etapu diecezjalnego zakwalifikowała się nasza uczennica Patrycja Bujnowska – kl. III b.

Życzymy powodzenia!!!

Laureaci XII Powiatowego Konkursu Walentynkowego


14 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kwidzynie nastąpiło rozstrzygnięcie XII Powiatowego Konkursu Walentynkowego „UCZUCIA SŁOWEM MALOWANE”. Nasi uczniowie zajęli w tym konkursie czołowe miejsca:
II miejsce – Łukasz Waraczewski z klasy III d
III miejsce – Piotr Jabłonowski z klasy III d
III miejsce – Martyna Zając z klasy III a
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i walentynkowe maskotki.
Gratulujemy!!

Wyniki konkursu z historii


Dnia 27 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Z naszego gimnazjum wzięli udział uczniowie: Patryk Detko, Martyna Mrozińska, Julian Bała, Aleksandra Mędrek i Kalina Taczkowska.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Julian Bała z kl.3e, Patryk Detko i Aleksandra Mędrek z kl. 3f.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu biblijnego


Dnia 20 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie: Wojciech Grenda, Stefania Zdral, Jagoda Dąbrowska, Adam Kapica, Mateusz Klingenberg, Patryk Kośmider, Adam Walkiewicz i Magdalena Franosz.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Jagoda Dąbrowska z kl.3e, Magdalena Franosz z kl. 1f, Wojciech Grenda z kl. 2i oraz Stefania Zdral z kl.2g.

Laureatami zostali: Jagoda Dąbrowska i Stefania Zdral.

GRATULUJEMY!!!!

II Powiatowy Konkurs Recytatorski w językach obcych


W dniu 18 stycznia 2012r. w Gimnazjum Społecznym po raz II został zorganizowany Konkurs Recytatorski w czerech językach obcych. Do konkursu przystąpiło 46 gimnazjalistów z całego powiatu.
Oto wyniki uczniów naszego gimnazjum:

Język rosyjski
    • wyróżnienie: Radosław Bojarczuk kl.III b
Język francuski
    • II miejsce - Stefania Zdral kl. II g
Język niemiecki
  • I miejsce: Adam Walkiewicz kl. II h
  • wyróżnienie: Anna Jankowska kl. II h

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z informatyki


Dnia 16 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki. Z wiedzą informatyczną zmierzyli się: Paweł Sosnowski, Krzysztof Marek, Kamil Olszowiec i Paweł Czechowski.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:Krzysztof Marek z kl. 2e i Paweł Sosnowski z kl. 1f.


Laureatem został Krzysztof Marek.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z fizyki


Dnia 13 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki. Z naszego gimnazjum wzięli udział uczniowie: Agata Redmerska, Rajkowski Bartosz, Tomasik Jacek, Kamila Walas, Marcin Lewandowski, Patryk Detko.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Agata Redmerska, Bartosz Rajkowski  i Kamila Walas z kl. 3c oraz Jacek Tomasik z kl. 3b i Marcin Lewandowski z kl. 3f.

Laureatami zostali: Bartosz Rajkowski i Agata Redmerska.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z biologii


Dnia 12 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Biologii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kamila Walas, Paulina Dymik, Adrian Przybyłek, Dariusz Kwiatkowski, Kinga Ślusarska.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Adrian Przybyłek z kl. 3d,  Kamila Walas z kl. 3c i Kinga Ślusarska z kl.2d.
 
Laureatem została Kamila Walas.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z chemii


Dnia 11 stycznia 2012 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Biologii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartosz  Rajkowski, Michał Wroński, Agata Redmerska, Maja Zalewska, Mateusz Wróblewski.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Bartosz  Rajkowski, Michał Wroński, Agata Redmerska i Mateusz Wróblewski z kl. 3c.

Laureatem została Agata Redmerska.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z języka polskiego


Dnia 16 grudnia 2011 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Paulina Dymik, Aleksander Dubas, Wiktoria Paciorek, Marta Bryksy, Paulina Sitarz, Kamila Walas, Monika Cegłowska, Karolina Dąbrowska, Paulina Saramak, Nikola Babin, Kasandra Bogusławska, Aniela Sałek.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Monika Cegłowska z kl.3d, Paulina Dymik i Kamila Walas z kl.3c, Wiktoria Paciorek z kl.2c, Karolina Dąbrowska i Kasandra Bogusławska z kl.2d oraz Aniela Sałek z kl.3e.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu geograficznego


Dnia 15 grudnia 2011 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Geografii. Z wiedzą geograficzną zmagali się uczniowie: Piotr Jabłonowski, Krzysztof Sobczyk, Paulina Dymik, Dominika Nowakowska, Kinga Jaworska i Aleksandra Krupińska.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Piotr Jabłonowski i Krzysztof Sobczyk z kl. 3d.

GRATULUJEMY!!!!
Teraz czekają WAS kolejne zmagania na etapie wojewódzkim.

Wyniki konkursu matematycznego


Dnia 9 grudnia 2011 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki. Z wiedzą matematyczną zmierzyli się uczniowie: Mateusz Wróblewski, Łukasz Waraczewski, Bartosz Rajkowski, Agata Redmerska i Dariusz Kwiatkowski.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Mateusz Wróblewski i Agata Redmerska z kl. 3c oraz Dariusz Kwiatkowski z kl. 3e.

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu z języka angielskiego


Dnia 2 grudnia 2011 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Z naszego gimnazjum wzięli udział uczniowie: Wiktoria Sarzyniak, Agata Redmerska, Julia Bania, Paulina Saramak, Mateusz Górski, Aniela Sałek, Filip Bakierski.
Do następnego etapu, czyli finału wojewódzkiego zakwalifikowała się: Agata Redmerska z kl. 3c.

GRATULUJEMY!!!!

VI edycja Konkursu Informatycznego Bóbr


Dnia 9 listopada 2011r. o godz. 1200 odbyły się zawody VI edycji Konkursu Informatycznego Bóbr dla uczniów gimnazjum. Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie. Przeprowadzany jest raz w roku jednocześnie w większości uczestniczących w nim krajach. W naszym gimnazjum wystartowało 28 uczniów.
Wyróżnienie otrzymali Bartosz Rajkowski i Mateusz Wróblewski z kl. 3 c

GRATULUJEMY!!!!

II Wojewódzki Konkurs Twórczości Artystycznej Młodzieży


26 października 2011 r. w Gimnazjum w Sadlinkach odbył się II Wojewódzki Konkurs Twórczości Artystycznej Młodzieży pod hasłem „Najpiękniejszy zakątek Pomorza” zorganizowany pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. Zadaniem młodzieży było nadesłanie samodzielnie wykonanego zdjęcia ilustrującego niepowtarzalność Pomorza – miejsca, z którym autor jest emocjonalnie związany. Uczeń musiał przygotować również krótkie wystąpienie, w którym miał zaprezentować zdjęcie, przekazać historię jego powstania, podzielić się refleksjami dotyczącymi pasji fotografowania. Wszyscy uczestnicy konkursu wzięli także udział w warsztatach fotograficznych w plenerze, w trakcie których wykonywane były kolejne zdjęcia podlegające ocenie. Zmaganiom konkursowym towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera zapewniona przez organizatorów imprezy.

Dwoje uczniów naszego gimnazjum znalazło się w gronie laureatów tego konkursu:

  • III miejsce zajęła Olga Sulot – pod kierunkiem pani Bożeny Lemańskiej,
  • IV miejsce zajął Krzysztof Zaremba – pod kierunkiem pani Anny Ptak-Gnutek.

Uczniowie tego dnia zdobyli nie tylko cenne nagrody i dyplomy, ale również ważne doświadczenia w dziedzinie fotografii.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe


Etap szkolny wojewódzkich konkursów przedmiotowych uczniowie mają już za sobą. Zmagali się z różnymi zadaniami z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, fizyka, geografia, biologia, chemia, informatyka, historia i religii jako konkurs biblijny.

Oto uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapów rejonowych:

Geografia Piotr Jabłonowski III d
Krzysztof Sobczyk III d
Paulina Dymik III d
Dominika Nowakowska II g
Kinga Jaworska III d
Aleksandra Krupińska II g
Historia Patryk Detko III f
Martyna Mrozińska III f
Julian Bała III e
Aleksandra Mędrek III f
Kalina Taczkowska III e
Matematyka Mateusz Wróblewski III c
Łukasz Waraczewski III d
Bartosz Rajkowski III c
Agata Redmerska III c
Dariusz Kwiatkowski III e
Język polski Paulina Dymik III c
Aleksander Dubas III e
Wiktoria Paciorek II c
Marta Bryksy III g
Paulina Sitarz II f
Kamila Walas III c
Karolina Dąbrowska II d
Paulina Saramak III d
Nikola Babin II d
Monika Cegłowska III d
Kasandra Bogusławska II d
Aniela Sałek III e
Piotr Jabłonowski III d
Chemia Bartosz  Rajkowski III c
Michał Wroński III c
Agata Redmerska III c
Maja Zalewska III c
Mateusz Wróblewski III c
Fizyka z astronomią Agata Redmerska III c
Rajkowski Bartosz III c
Tomasik Jacek III b
Kamila Walas III c
Marcin Lewandowski III f
Patryk Detko III f
Biologia Kamila Walas III c
Paulina Dymik III c
Adrian Przybyłek III d
Dariusz Kwiatkowski III e
Kinga Ślusarska II d
Język niemiecki Nadja Podolak I e
Joanna Wąsik III b
Paulina Saramak III d
Julian Bała III e
Język angielski Wiktoria Sarzyniak III c
Agata Redmerska III c
Julia Bania II d
Paulina Saramak II
Mateusz Górski II d
Aniela Sałek III e
Filip Bakierski III c
Informatyka Kamil Olszowiec II d
Paweł Sosnowski I f
Krzysztof Marek II e
Paweł Czechowski III f
Konkurs Biblijny Wojciech Grenda II i
Stefania Zdral II g
Jagoda Dąbrowska III e
Adam Kapica II d
Mateusz Klingenberg I f
Patryk Kośmider II e
Adam Walkiewicz II h
Magdalena Franosz I f

GRATULUJEMY!!!!
Teraz czekają WAS kolejne zmagania na etapach rejonowych.

 

Konkurs Wiedzy Religijnej


12 października 2011r. o godzinie 1530 w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy religijnej „Jan Paweł II – Człowiek Modlitwy”. W konkursie wzięło udział 19 uczniów, którzy wypełniali test zawierający 15 pytań.Na wykonanie zadania mieli 40 minut. Największą ilość punktów otrzymali:
Kamila Walas z kl. III c
Patrycja Burnowska z kl. III b
Judyta Jabłońska z kl. II i